FISHNADZOR.COM.UA - РЫБНАДЗОР » НОВИНИ » Звернення Голови Держрибагентства до рибалок-промисловиків
Інформація до новини
  • Переглядів: 71
  • Автор: fishnadzor
  • Дата: 30-12-2015, 13:49
 (голосів: 0)
30-12-2015, 13:49

Звернення Голови Держрибагентства до рибалок-промисловиків

Категорія: НОВИНИ

Шановні користувачі!

В 2015 році був прийнятий новий Порядок спеціального використання водних біоресурсів. Документ вступить в силу з 1 січня 2016 року. Він містить багато новацій та значну дерегуляцію для промисловиків.
Природно, що новий Порядок викликає у вас багато запитань. Найбільшу кількість ми отримуємо щодо застосування нових форм документів. Хочу вам повідомити, що відповідний наказ знаходиться на фінальній стадії погодження і за нашими оцінками повинен бути затвердженим не пізніше середини січня місяця.
Багатьох із вас хвилювало питання розподілу квот. Ми доклали всіх зусиль, щоб традиційні користувачі отримали наступного року більше можливостей, а нові користувачі були максимально перевірені на наявність матеріально-технічної бази.
Не менш важливо сказати, що агентство готове детально опрацювати усі ваші питання щодо застосування Постанови для того, щоб знайти відповіді на всі запитання і за необхідності внести корективи. Технічні помилки в новому Порядку будуть виправлені уже найближчим часом – протягом січня місяця. В першу чергу, це стосується назви журналу.
Я закликаю всіх користувачів, у кого виникають питання щодо застосування нового Порядку сміливо звертатись за телефоном нашої «гарячої» лінії: +38 (044) 486 – 44 – 59 - у робочі дні або за номером: +38 (044) 486 – 44 – 24 - у вихідні та святкові дні. Гарантую, що агентство максимально швидко, оперативно та вичерпно дасть відповідь на всі ваші питання.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися </ a> або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформація
"Гости" не можуть коментувати дану новину.
^
 
Наверх ↑