FISHNADZOR.COM.UA - РЫБНАДЗОР » ПРЕС ЦЕНТР » Двомісячник з охорони водних біоресурсів
Інформація до новини
  • Переглядів: 317
  • Автор: fishnadzor
  • Дата: 16-05-2013, 17:37
 (голосів: 0)
16-05-2013, 17:37

Двомісячник з охорони водних біоресурсів

Категорія: ПРЕС ЦЕНТР

Весна - період відродження всього живого на землі, зеленіють дерева, розквітають квіти і саме навесні відбувається нерест риб – один з головних етапів життя водних біоресурсів.
З метою забезпечення сприятливих умов для нересту, щорічно органами рибоохорони за погодженням з науковими організаціями, встановлюються строки державної заборони на лов водних біоресурсів, а також активізуються заходи щодо охорони водних біоресурсів в цей період. Участь у виконанні цих заходів, крім органів рибоохорони, приймають участь працівники Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України, Головного управління МВС України в Одеській області, Державних екологічних інспекцій Одеської області та охорони Чорного моря, Головного управління ветеринарної медицини в Одеській області, Держфлот- та Держрибфлотінспекцій, громадські організації. Зокрема, управлінням «Західно-Чорноморська рибоохорона» в поточному році було розроблено та ініційовано видання доручення Одеської обласної державної адміністрації щодо проведення Двомісячника з охорони водних біоресурсів у рибогосподарських водоймах Одеської області в період весняно-літньої заборони 2013 року.
Нагадуємо, що на даний час на рибогосподарських водоймах Одеської області діє державна заборона на лов водних біоресурсів, тобто Двомісячник, який розпочався 15 квітня та триватиме до 15 червня 2013р.
За період проведення Двомісячника (з 15 квітня по 15 травня 2013 року) інспекторським складом управління спільно з працівниками інших контролюючих органів та громадськістю, проведено 344 групових рейдів та 30 чергувань на водоймах, ринках, трасах, тощо. В результаті цих заходів було виявлено 368 порушень природоохоронного законодавства, 121 з яких є грубими. По 52 матеріалам порушникам пред’явлені позови про відшкодування завданих рибному господарству збитків на загальну суму 230578 гривень. 6 матеріалів за фактами найбільш грубих порушень правил рибальства направлені до правоохоронних органів для вирішення питання про притягнення 9 осіб до кримінальної відповідальності. За фактами порушення чинного законодавства у громадян вилучено більше 2 т незаконно виловленої риби та інших водних біоресурсів або тієї, що реалізовувалась з порушеннями чинного законодавства та 219 одиниць незаконно застосованих знарядь лову.
Крім, того у цей період підготовлені накази управління «Західно-Чорноморська рибоохорона» на проведення цільових операцій «Ринок» - направленої на попередження та недопущення продажі риби у невстановлених місцях та на ринках міста і області без підтверджувальних документів та «Путина» - направлена на посилення контролю за ловом чорноморського оселедця. Так з початку проведення операції Ринок було викрито більше 50 порушень з боку громадян, які реалізовували водні біоресурси без наявності відповідних документів та вилучено близько 740 кг незаконно реалізуємої риби.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися </ a> або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформація
"Гости" не можуть коментувати дану новину.
^